Hľadáme office manažéra či manažérku a asistenta či asistentku ku našim projektom!

Inštitút SGI hľadá posilu do tímu na pozíciu office manažéra / manažérky a zároveň asistenta / asistentky projektových manažérov. Ozvite sa nám!

Náplň práce:

Náplňou práce bude starostlivosť o chod kancelárie, čo zahŕňa najmä vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie, prácu s dokumentmi, administratívnu podporu výskumníkov/výskumníčok, zabezpečenie formálnych podkladov potrebných na grantové žiadosti, drobné nákupy, výpomoc pri organizovaní podujatí a komunikáciu s riaditeľkou, projektovými manažérmi, finančným manažérom a účtovníkom.

Zároveň bude pracovnou náplňou aj asistentská práca na projektoch Odkaz pre starostu a Druhošancové vzdelávanie, konkrétne najmä administratívna podpora projektových manažérov, administratívno-technická podpora projektových aktivít, príprava dokumentov a podkladov, e-mailová a telefonická komunikácia s partnermi a inštitúciami, spolupráca s finančným manažérom a iné asistentské práce na projekte.

Koho hľadáme?

Osobu s dobrými organizačnými schopnosťami so záujmom o verejné dianie a ochotou učiť sa. Prácu môže vykonávať aj študent alebo študentka.

Čo očakávame?

Dochvíľnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť a precíznosť.

Vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne

Počítačové zručnosti – užívateľ/ka:
MS Excel – pokročilý/á
MS Word – pokročilý/á

Čo ponúkame? 

Okrem príjemného a tvorivého pracovného prostredia ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, možnosť učiť sa, ako funguje naša organizácia, pozvánky na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme alebo o ktorých sa dozvieme, perspektívu ďalšieho rastu a možnosť zapojenia do obsahových aktivít nášho inštitútu.

Praktické info:

Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok (pracovná zmluva na čiastočný úväzok)

Rozsah práce: 20 hodín týždenne (polovičný úväzok)

Odmena: 500 eur (brutto)/mesiac

Dátum nástupu: 1. august 2019

Termín na prihlásenie sa je do 15. júla. Ak Vás táto ponuka zaujala, životopis a motivačný list (a prípadné referencie) nám pošlite na adresu office@institutsgi.sk. Kontaktovať do užšieho kola budeme vybraných uchádzačov/uchádzačky nasledujúci deň, pohovory budú prebiehať 22. júla.