Inštitút SGI hľadá nových členov tímu

Inštitút SGI hľadá novú posilu do tímu na pozíciu:

Office manažér/office manažérka a asistent/asistentka projektových manažérov

Náplň práce:

Náplňou práce bude starostlivosť o chod kancelárie, čo zahŕňa najmä vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie, prácu s dokumentmi, administratívnu podporu výskumníkov a výskumníčok, zabezpečenie formálnych podkladov potrebných na grantové žiadosti, drobné nákupy, výpomoc pri organizovaní podujatí a komunikáciu s riaditeľkou, projektovými manažérmi, finančným manažérom a účtovníkom.

Zároveň bude pracovnou náplňou aj asistentská práca na projektoch Odkaz pre starostu a Druhošancové vzdelávanie, konkrétne najmä administratívna podpora projektových manažérov, administratívno-technická podpora projektových aktivít, príprava dokumentov a podkladov, e-mailová a telefonická komunikácia s partnermi a inštitúciami, spolupráca s finančným manažérom a  iné asistentské práce na projekte.

Koho hľadáme? Hľadáme osobu s dobrými organizačnými schopnosťami so záujmom o verejné dianie a ochotou učiť sa. Prácu môže vykonávať aj študent/študentka.

Čo očakávame? Dochvíľnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť a precíznosť.

Vzdelanie:

Stredoškolské s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – aktívne

Počítačové zručnosti – užívateľ/ka:

MS Excel – pokročilý/á
MS Word – pokročilý/á

Čo ponúkame? Okrem príjemného a tvorivého pracovného prostredia ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, možnosť učiť sa ako funguje naša organizácia, pozvánky na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme alebo o ktorých sa dozvieme, perspektívu ďalšieho rastu a možnosť zapojenia do obsahových aktivít nášho inštitútu.

Praktické info:

Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok (pracovná zmluva na čiastočný úväzok)

Rozsah práce: 20 hodín týždenne (polovičný úväzok)

Odmena: 500 eur (brutto)/mesiac

Dátum nástupu: 1. júla 2018

Termín na prihlásenie sa je do 12. júna. Ak Vás táto ponuka zaujala, životopis a motivačný list (a prípadné referencie) nám pošlite na adresu sarinova@institutsgi.sk. Kontaktovať do užšieho kola budeme vybraných uchádzačov/uchádzačky nasledujúci deň, pohovory budú prebiehať 14. a 15. júna.