Hľadáme novú posilu do tímu na pozíciu PR manažér/manažérka


Náplňou práce bude príprava a implementácia stratégie vonkajšej komunikácie Inštitútu SGI, starostlivosť o sociálne siete, komunikácia s novinármi a partnermi, koordinácia s grafikom pri tvorbe infografík a komunikácia s riaditeľkou a projektovými manažérmi pri tvorbe stratégie a výstupov. Kľúčová časť práce súvisí s projektom Inštitútu SGI Odkaz pre starostu.

Koho hľadáme? Hľadáme osobu s dobrými komunikačnými zručnosťami, vynikajúcim písomným prejavom, zmyslom pre detail a dávkou kreativity. Pozícia je určená pre osobu so skúsenosťami v oblasti.

Čo očakávame? Vylepšovanie stratégie vonkajšej komunikácie Inštitútu SGI. Zvýšenie zásahu aktivít realizovaných Inštitútom SGI – lepšie mediálne pokrytie, úspešnejšie príspevky na sociálnych sieťach a pod.

Vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:  anglický jazyk – aktívne

Počítačové zručnosti – užívateľ/ka:

Facebook (Business manager) – pokročilý/á
MS Excel – užívateľská úroveň
MS Word – pokročilý/á

Čo ponúkame? Okrem príjemného a tvorivého pracovného prostredia ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, možnosť učiť sa ako funguje naša organizácia, pozvánky na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme alebo o ktorých sa dozvieme, perspektívu ďalšieho rastu a možnosť zapojenia do obsahových aktivít nášho inštitútu.

Praktické info:

Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok (pracovná zmluva na čiastočný úväzok)
Rozsah práce: cca 50 hodín mesačne
Odmena: 750 eur (brutto)/mesiac

Dátum nástupu: 1. august 2018

Termín na prihlásenie sa je do 15. júla. Ak Vás táto ponuka zaujala, životopis a motivačný list (a prípadné referencie) nám pošlite na adresu galova@institutsgi.sk. Kontaktovať do užšieho kola budeme vybraných uchádzačov/uchádzačky nasledujúce dni, pohovory budú prebiehať do 27. júla.